O produktuFormáty a cenyVícedílnéFotobankaCenyPoptávkaObjednávkaKontakt

 

Foto na plátno

Obraz na plátno je originálním doplňkem interiéru.
Obraz na plátno může být krásným dárkem.
Nabízíme Vám zakázkovou výrobu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

 

Co si představit pod obrazem na plátno?

Především jde o motiv obrazu, rozměr obrazu a materiál obrazu.

Motiv obrazu

Motivem obrazu může být cokoli, co si dovedete představit a co Vás právě napadne, že by bylo vhodné pro Váš byt, kancelář, chalupu nebo jako krásný dárek pro Vaše známé a příbuzné.
Můžete použít své fotografie, nebo fotografie, které jsou k dispozici na internetu prostřednictvím některé fotobanky. Tam naleznete nepřeberné množství fotografií, kde si vybere každý.

Rozměr obrazu

Rozměr obrazu bude přesně takový jaký potřebujete a jaký se Vám na míru hodí do Vašeho interiéru. Zhotovíme Vám nejmenší obrázek 18 x 18 cm až do formátu 140 x 300 cm.
Výsledný obraz může být také sestaven z dílčích obrazů, obrazy na stěnu poskládáte podobně jako puzzle - vícedílné obrazy. Záleží jen na Vás a na Vaší fantazii. Pokud si nejste zcela jisti, tak rádi poradíme.

Materiál obrazu

Tiskneme na premiové 100% bavlněné plátno 350 g/m2 s povrchovou strukturou. Díky svému přírodnímu složení umocňuje pocit kvality při věrné reprodukci fotografií a uměleckých děl.
Plátna napínáme na kvalitní smrkový rám. Od velikosti 90 x 90 cm mají rámy zadní vzpěru. Od formátu 100 x 90 cm jsou zadní vzpěry dvě (kříž).

Způsob vyzvednutí / dopravy

Hotový obraz si můžete vyzvednout osobně u nás - viz kontakt, nebo Vám obraz můžeme zaslat na Vaší adresu. V tomto případě účtujeme dopravu dle aktuálního ceníku České pošty nebo dopravce.

O produktuFormáty a cenyVícedílnéFotobankaCenyPoptávkaObjednávkaKontakt

Tiskařská 257/10, 108 00  Praha 10, Budova TTC | Tel.: +420 602 204 587 | e-mail: artpro@artpro.cz | www.artpro.cz