Fototapety na míruObrazy na míruPolepy autCedule, výlohyTiskopisy, letáky, vizitkyPotisk triček, textiluSamolepkyReklamní plachty, bannery

Fototapety

Vaše oblíbená fotka nebo oblíbený motiv může zdobit Váš pokoj nebo kancelář.

Fototapeta bez omezení rozměrů.

Máte fotku, kterou byste chtěli ozdobit stěnu svého bytu nebo kanceláře? Vyrobíme Vám fototapetu přímo na míru Vašim požadavkům. Stačí zaslat fotku nebo jiná data, přesný konečný požadovaný rozměr a my Vám vyrobíme tapetu přesně na Vaší stěnu, dveře, výlohu, auto, prostě tam, kam zrovna potřebujete.


Fototapety jsou vhodným doplňkem každého interiéru. Nebojte se pustit svojí fantazii na stěny Vaší kanceláře, obchodních prostorů nebo stěny Vašeho domova.

Umíme fototapety na každý podklad. Pokud nám řeknete na jaký povrch tapetu máte, tapetu dodáme včetně návodu na montáž, případně Vám můžeme tapety i nalepit.

Umíme barevné i černobílé fototapety na různé materiály. Na zděné stěny vliesové tapety Erfurt, snadno odstranitelné PVC tapety s podkladem z netkané textilie, ekonomické PVC tapety s podkladem z papíru, hladké tapety pro standardní konzervativní dekoraci nebo 3D strukturované tapety pro originální výzdobu. Tyto všechny  se lepí jako klasická tapeta, tedy natřít lepidlem a mokrou cestou nalepit na stěny. Na hladké a skleněné povrchy umíme tapety vinylové samolepicí. Tapety můžeme opatřit ochranným laminem, které tisk chrání proti mechanickému poškození a proti UV záření.

Tiskneme na speciální materiály. Tiskneme pruhy až do šíře 1600mm, z kterých se dá složit libovolně veliký formát. Tiskneme fototapety bez omezení rozměrů.

Poptávka, kalkulace

Produkty, služby

Kontakt

 

Tiskařská 257/10, 108 00  Praha 10, Budova TTC | Tel.: +420 602 204 587 | e-mail: artpro@artpro.cz | www.artpro.cz